19086.
461. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
Rezsny Aurél: Az utca rendje. A Budapesti M. Kir. Államrendőrség Hivatalainak Útmutatója. Összeáll.: - - . Bp., 1937, (Nádor-ny.), 492+(4) p. Kiadói aranyozott és ezüstözött, dombornyomott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült, részben szétváló fűzéssel.