19137.
461. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Szántó Imre: Eger város úrbéri és felszabadulási pere I. rész. Az Egri Tanárképző Főiskola Füzetei 326. Eger, 1964, (Miskolc,Borsod m. Nyomdaipari-ny.), 337-385 p. Különlenyomat a Főiskola Tudomány Közleményeinek II. kötetéből. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.