19097.
461. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 600 HUF
6,90 EUR, 7,43 USD
Zsilinszky Mihály: Csongrádvármegye története I. rész. Bp., 1897 Csongrádvármegye Közönsége, (Wodianer-ny.) 1t litografált címer + 287 p. korabeli sérült vászonkötésben, laza fűzéssel