3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
1895 Henrietta Rae (1859-1928) festménye után: Psyche Vénusz trónja előtt. Nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Feltekerve, kissé sérült. 49x76,5 cm