1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
1928 Munkásifjú, a magyar iparos és kereskedőifjúság lapja II. évfolyamának egybekötött számai. Félvászon-kötésben, helyenként sérült, kijáró lapokkal, hiányokkal.