1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
1929-30 Az Erő, Magyar Ifjúsági Lap, XIII. évf. 1.-9. száma (egybekötve). Papírkötésben, kissé sérült gerinccel az 1. sz. borítója a papírborítóra ragasztva, többi szám borítója bekötve.