Drucksachen Zahl der Lose: 476
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3095629
17969
461
Printed Materials
cca 1920-1930 Művészi aktok, 8 db fekete-fehér nyomat, helyenként kopásokkal, lapméret: 33x26 cm 3094031
17970
461
Printed Materials
cca 1920-1930 Művészi aktok, 8 db fekete-fehér nyomat, helyenként kopásokkal, lapméret: 33x26 cm 2501437
17971
461
3200
Printed Materials
cca. 1920 Házi áldás. 18x13 cm sérült üvegezett fakeretben.
3072354
17972
461
Printed Materials
cca 1920-2000 Eszperantó tétel: vegyes nyomtatványok, prospektusok, stb.
3096085
17973
461
Printed Materials
cca 1920-1930 Fülöpszállás, Nagymaros, Pápa gazdasági kiállítások meghívója és programja 3 db 3099035
17974
461
Printed Materials
1921 A Kelet c. irodalmi lap főszerk: Kerecseny János III. évf.1. füzet. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval. + 1926 Magyarság Magazinja szeptember 12. sz., kiadói tűzött papírkötés mentén kissé szakadt, kissé foltos borító alján szakadással 3097250
17975
461
Printed Materials
1921 Herman Lipót (1884-1972) rajzairól 20 db reprodukció nyomat, jelzettek a nyomaton, lapméret: 31x23,5 cm. Több részre vált, néhány helyen kissé foltos. [In: Herman Lipót rajzai. Bevezetéssel ellátta: Lehel Ferenc. Bp., 1921, Globus-ny., 1 sztl. lev.+ VIII p.+ 32 t. Megjelent 700 példányban.] 3094929
17976
461
3800
Printed Materials
1922 Sopron Körlevél a Sopron vármegyei összes munkaadókhoz. a soproni kerületi munkásbiztosító pénztártól két nyelven 32x48 cm Plakát 3097757
17977
461
Printed Materials
1973 A Vagyunk című emigráns müncheni újság II. évfolyamának 4. száma, 16p
3099891
17978
461
Printed Materials
1923 "Termeljünk többet és jobbat! Tartsunk nagy tojáshozamú fajbaromfit!" - a Magyar Baromfiipari Részvénytársaság ismertetője
3099183
17979
461
Printed Materials
1924 A Jézustársasági Kalocsai Stephaneum növendékei 1924-25- 9p. Ceruzás beírásokkal
3004236
17980
461
Printed Materials
1924-25 A Budapest VIII. ker. Vas utcai felső kereskedelmi fiúiskola értesítője. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, néhány kevés lap kissé foltos.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF