Drucksachen

Zahl der Lose: 476

cca 1920-1930 Művészi aktok, 8 db fekete-fehér nyomat, helyenként kopásokkal, lapméret: 33x26 cm
17969.

Rufpreis:
2 000 HUF
17970.

Rufpreis:
1 800 HUF
cca. 1920 Házi áldás. 18x13 cm sérült üvegezett fakeretben.
17971.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
cca 1920-2000 Eszperantó tétel: vegyes nyomtatványok, prospektusok, stb.
17972.

Rufpreis:
1 200 HUF
cca 1920-1930 Fülöpszállás, Nagymaros, Pápa gazdasági kiállítások meghívója és programja 3 db
17973.

Rufpreis:
3 000 HUF
1921 A Kelet c. irodalmi lap főszerk: Kerecseny János III. évf.1. füzet. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval. + 1926 Magyarság Magazinja szeptember 12. sz., kiadói tűzött papírkötés mentén kissé szakadt, kissé foltos borító alján szakadással
17974.

Rufpreis:
1 000 HUF
1921 Herman Lipót (1884-1972) rajzairól 20 db reprodukció nyomat, jelzettek a nyomaton, lapméret: 31x23,5 cm. Több részre vált, néhány helyen kissé foltos. [In: Herman Lipót rajzai. Bevezetéssel ellátta: Lehel Ferenc. Bp., 1921, Globus-ny., 1 sztl. lev.+ VIII p.+ 32 t. Megjelent 700 példányban.]
17975.

Rufpreis:
2 000 HUF
1922 Sopron Körlevél a Sopron vármegyei összes munkaadókhoz. a soproni kerületi munkásbiztosító pénztártól két nyelven 32x48 cm Plakát
17976.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
1973 A Vagyunk című emigráns müncheni újság II. évfolyamának 4. száma, 16p
17977.

Rufpreis:
1 200 HUF
1923 Termeljünk többet és jobbat! Tartsunk nagy tojáshozamú fajbaromfit! - a Magyar Baromfiipari Részvénytársaság ismertetője
17978.

1923 "Termeljünk többet és jobbat! Tartsunk nagy tojáshozamú fajbaromfit!" - a Magyar Baromfiipari Részvénytársaság ismertetője

Rufpreis:
1 400 HUF
1924 A Jézustársasági Kalocsai Stephaneum növendékei 1924-25- 9p. Ceruzás beírásokkal
17979.

Rufpreis:
1 200 HUF
1924-25 A Budapest VIII. ker. Vas utcai felső kereskedelmi fiúiskola értesítője. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, néhány kevés lap kissé foltos.
17980.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF