1928 A Pesti Hírlap Kincsesháza. A Pesti Hírlap Könyvtára 4. köt. Bp., Légrády, 480 p. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban.
1928 Munkásifjú, a magyar iparos és kereskedőifjúság lapja II. évfolyamának egybekötött számai. Félvászon-kötésben, helyenként sérült, kijáró lapokkal, hiányokkal.
1928 Pesti Hírlap képes mellékletének majdnem teljes 50. évfolyama, 1-146,147-202, 204-292, 294-295. számok. 2 szám hiányzik (203,293 számok.) Rengeteg képekkel illusztrált, korabeli politikusokról, közéleti személyekről, sporteseményekről, a világ történéseiről. Sérült, hiányos gyűjtői borítékkal, tárgymutatóval, az első részét összefűzték, változó állapotban, néhány kisebb lapszéli sérülésekkel.
1929-30 Az Erő, Magyar Ifjúsági Lap, XIII. évf. 1.-9. száma (egybekötve). Papírkötésben, kissé sérült gerinccel az 1. sz. borítója a papírborítóra ragasztva, többi szám borítója bekötve.
1929-1930 A Gyorsírástudomány c. folyóirat több száma egybekötve, mellékletekkel. Felelős szerk. és kiadó: Radnai Béla. Félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal.
cca 1930 Der Studium an der Fakultät für Brauerei der Technischen Hochschule München in Weihenstephan - Sörfőző képzés bemutató anyag 8 p / Brewery educational program