1935 Budapest Ungarn asztali naptár heti bontásban, számos Budapestet és Magyarországot bemutató művészi értékű fotóval, többek közt, Balogh Rudolf, Seidner Zoltán, Csörgeő Tibor felvételei, feltehetően hiányzó fedlappal, első lap szélén apró sérüléssel,
cca 1935 Hindenburg tábornok és államfő életét bemutató cigarettakép gyűjtőmappa kompletten fekete-fehér képekkel. Összesen 125 oldalon. Sérült vászonkötésben / Collecting booklet with pictures complete with damaged binding
1936-38 1933 Bp., Budapest Székesfőváros IV. kerületi Prohászka Ottokár utcai községi polgári leányiskola és a vele kapcsolatos háztartási továbbképző tanfolyam értesítője, újrakötött, 2 db értesítője: 1936-37 és 1937-38. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, borítón kisebb szakadásokkal.
1936 Családi kör havi folyóirat 6 db száma, II. évf. 1.-7. sz. (január-július), szerk.: Pettkó-Szandtner Aladár. Kiadói papírkötésben, néhány szám foltos borítókkal, néhány borítón és lapon ceruzás jelölésekkel, néhány kevés lap szélén szakadással, 7. sz. borítóján címkén a folyóirat pecsétjével.