Drucksachen

Zahl der Lose: 476

1875 Protestáns Árvaházi Képes Naptár az 1875-dik. közönséges évre. Szerk.: Farkas József és Kovács Albert  Bp., Hornyánszky V.-ny. Korabeli reklámokkal, fekete-fehér fotókkal. Papírborítóval, sérült, borító elvált (20)p.
17873.

Rufpreis:
1 600 HUF
1875 A Haasenstein és Vogler Hirdetési Iroda Magyaroszágon. Ausztirában és Csehországban megjelenő újságok adatai 12p .
17874.

Rufpreis:
2 000 HUF
1878 Arad sz. kir. város polgármesterének jelentése az 1877. közigazgatási évről. Arad, 1878, Réthy Lipót-ny., 42 p. Kiadói papírkötés, hajtásnyommal.
17875.

Rufpreis:
3 000 HUF
1878 Scientific American. An Illustrated Journal of Art, Science & Mechanics. Vol. XXXVIII. No. 1. New York, Munn & Co., 14 p. Angol nyelven. Sérült, hiányos borítóval, lapszéli ázásnyomokkal, az utolsó lap szakadt.
17876.

Rufpreis:
1 200 HUF
cca 1880-1926 Vegyes, izgalmas névjegykártya gyűjtemény, közte több híres személy, össz. 12 db, közte 3 db autográf sorokkal: Fülepp Kálmán (1851-1919), Budapest főpolgármestere (1906-1912), hátoldalán autográf részvétnyilvánító sorai; gróf Nákó Kálmán (1822-1902) politikus, császári és királyi kamarás; báró Bémer Pál; apát, nagyváradi kanonok; báró Vécsey József (1829-1902) országgyűlési képviselő, zabolchi (szabolcsi) főispán; báró Arthur Heinrich Bolfras Freiherr von Ahnenburg (1838-1922) osztrák-magyar vezérezredes, korábban I. Ferenc József főhadsegédje, hátoldalán autográf német ny. soraival 1908-ból; Rudolf Jüttner osztrák festő, hátoldalán autográf német ny. soraival 1926-ból, stb.
17877.

Rufpreis:
8 000 HUF
cca 1880 Csipkés szentkép, sérüléssel
17878.

Rufpreis:
1 200 HUF
cca 1880 Litho, csipkés szentkép
17879.

Rufpreis:
1 400 HUF
cca 1880 4 db litho szorgalomjegy, 7×5 és 7×10 cm
17880.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1880-1890 Rövid értesítés a karlsbadi meleg gyógyforrásokról. Karlsbadi ásványvíz-szállítási vállalat Loebel Schottlaender. Sérült, javított, 2 sztl. lev.
17881.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1880-1888 Trefort Ágoston (1817-1888) reformer, publicista, közoktatási és vallásügyi miniszter cikkei 4 db újságban, valamint haláláról tudósító pesti újság
17882.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
1881 Catalogus codicum Bibliothecae Universitatis R. Scientiarum Budapestinensis 155p. Sérült, szétvált fűzéssel.
17883.

Rufpreis:
1 600 HUF
17884.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF