1875 Protestáns Árvaházi Képes Naptár az 1875-dik. közönséges évre. Szerk.: Farkas József és Kovács Albert
Bp., Hornyánszky V.-ny. Korabeli reklámokkal, fekete-fehér fotókkal. Papírborítóval, sérült, borító elvált (20)p.
1878 Scientific American. An Illustrated Journal of Art, Science & Mechanics. Vol. XXXVIII. No. 1. New York, Munn & Co., 14 p. Angol nyelven. Sérült, hiányos borítóval, lapszéli ázásnyomokkal, az utolsó lap szakadt.
cca 1880-1926 Vegyes, izgalmas névjegykártya gyűjtemény, közte több híres személy, össz. 12 db, közte 3 db autográf sorokkal: Fülepp Kálmán (1851-1919), Budapest főpolgármestere (1906-1912), hátoldalán autográf részvétnyilvánító sorai; gróf Nákó Kálmán (1822-1902) politikus, császári és királyi kamarás; báró Bémer Pál; apát, nagyváradi kanonok; báró Vécsey József (1829-1902) országgyűlési képviselő, zabolchi (szabolcsi) főispán; báró Arthur Heinrich Bolfras Freiherr von Ahnenburg (1838-1922) osztrák-magyar vezérezredes, korábban I. Ferenc József főhadsegédje, hátoldalán autográf német ny. soraival 1908-ból; Rudolf Jüttner osztrák festő, hátoldalán autográf német ny. soraival 1926-ból, stb.
cca 1880-1890 Rövid értesítés a karlsbadi meleg gyógyforrásokról. Karlsbadi ásványvíz-szállítási vállalat Loebel Schottlaender. Sérült, javított, 2 sztl. lev.
cca 1880-1888 Trefort Ágoston (1817-1888) reformer, publicista, közoktatási és vallásügyi miniszter cikkei 4 db újságban, valamint haláláról tudósító pesti újság
cca 1881-82 Görög v. bolgár ny. naptár, a napok magyar nyelven (szombat, vasárnap stb.), beazonosítandó tartalommal, 26 kézzel írt oldal, sérült és foltos borítón Révbér felirattal.