Drucksachen

Zahl der Lose: 476

28 darab hímzés fajtáit bemutató kiadvány
18307.

Rufpreis:
1 400 HUF
Ládányi vegyes papírrégiség. Fotók, nyomtatványok, reklám, régi töredékek, stb
18308.

Rufpreis:
4 000 HUF
Egy nagy ládányi régi és ritka könyv, nyomtatvány, folyóirat töredékes, sérült, hiányos példányai. Nagyrészt XIX. sz-i kiadások, Történelem, helytörténet, jogtörténet. Több szerző által dedikált címlapokkal.  CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK
18309.

Rufpreis:
8 000 HUF
XIX. század közepe Oktatás a Gyónásrúl. Sz. Luk. 15. Innsburck, Lith. Anstalt von Joh. Kravogl, a hátoldalán imával, 13x8 cm
18310.

XIX. század közepe "Oktatás a Gyónásrúl. Sz. Luk. 15." Innsburck, Lith. Anstalt von Joh. Kravogl, a hátoldalán imával, 13x8 cm

Rufpreis:
4 000 HUF
Sugár János (1958): Wie kann man Austausch machen? (How tdo Swap?) 19 oldalas avantgarde kézirat sokszorosítva.
18311.

Sugár János (1958): Wie kann man Austausch machen? (How t'do Swap?) 19 oldalas avantgarde kézirat sokszorosítva.

Rufpreis:
1 000 HUF
17 db reprodukció híres festők (Inges, Manet, Puvis de Chavannes stb.) művei után. Nyomat, papír, részben jelzett a nyomaton. 42x30 cm körüli lapméretekben. Néhány lap szélén kisebb szakadásokkal és gyűrődésekkel.
18312.

Rufpreis:
2 000 HUF
2 bontott csomag átlátszó műanyag tok, képeslapok, FDC-k, bankjegyek, fotók vagy egyéb papírrégiségek tárolására. Lindner 888P, 213x152 mm méret, 50 db (teljes csomag!) + Kobra T24, 145x95 mm méret, 77 db. Csak a csomagok voltak megbontva, a benne lévő tokok nem voltak használva.
18313.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Közepes doboznyi vegyes papírrégiség, benne kb. 200 db fotó, zsidó imakönyv, helytörténeti kiadványok, utazási prospektusok, kiállítási katalógusok, stb.
18314.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF