Egy nagy ládányi régi és ritka könyv, nyomtatvány, folyóirat töredékes, sérült, hiányos példányai. Nagyrészt XIX. sz-i kiadások, Történelem, helytörténet, jogtörténet. Több szerző által dedikált címlapokkal.
CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK
17 db reprodukció híres festők (Inges, Manet, Puvis de Chavannes stb.) művei után. Nyomat, papír, részben jelzett a nyomaton. 42x30 cm körüli lapméretekben. Néhány lap szélén kisebb szakadásokkal és gyűrődésekkel.
2 bontott csomag átlátszó műanyag tok, képeslapok, FDC-k, bankjegyek, fotók vagy egyéb papírrégiségek tárolására. Lindner 888P, 213x152 mm méret, 50 db (teljes csomag!) + Kobra T24, 145x95 mm méret, 77 db. Csak a csomagok voltak megbontva, a benne lévő tokok nem voltak használva.
Közepes doboznyi vegyes papírrégiség, benne kb. 200 db fotó, zsidó imakönyv, helytörténeti kiadványok, utazási prospektusok, kiállítási katalógusok, stb.