1884-1885 Nefelejcs szépirodalmi emlék-lapok, jelenből a jövőnek. III. évf. 3. és 7. számok. Pápa, 1884. nov. 1. és 1885. jan. 1. Pápa, Debreczeny Károly-ny., kissé foltos lapokkal, 17-24, 49-52 p.
1885 Illustrirte Chronik der Zeit. Heft 1-26. Német nyelvű folyóirat teljes évfolyama, egybekötve. Stuttgart, 1885, Hermann Schönlein, 828 p. Rendkívül gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal. Aranyozott egészvászon-kötésben, a borítón némi kopással, kis sérülésekkel, foltokkal.
1889 Uj "bélyeg- és illeték" tarifa. (Díjjegyzék.) Összeáll. és kiadta Dobos János. Székesfehérvár, "Vörösmarty", szakadt, foltos, széteső állapotban, 55 p.
1889 Népiskolai közlöny. Nevelés- és oktatásügyi havi folyóirat. Szerk. és kiadják: Kecskeméthy László és Farkas Imre. II. évf. 1-12. füzet. (Teljes évfolyam egy kötetben). Mezőtúr, 1889, Gyikó K.-ny., 1 sztl. lev.+ 488+IV p. Félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
cca 1890-1900 Théatre de l'Opéra - Merly, role de Czarévitch Alexis, dans la Ste. Claire. Színes litográfia, papír, jelzett (Lith. Godard, Paris). A lap széle foltos, lapméret: 28x21 cm
1890 Népiskolai közlöny. Nevelés- és oktatásügyi havi folyóirat. Szerk. és kiadják: Kecskeméthy László és Farkas Imre. III. évf. 1-12. füzet. (Teljes évfolyam egy kötetben). Mezőtúr, 1890, Gyikó K.-ny., 1 sztl. lev.+ 490+IV p. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban, a borítón némi kopással, néhány kis lapszéli sérüléssel.
cca 1890-1900 Théatre de l'Opéra Comique - Une Danseuse dans Don Pedro. Színes litográfia, papír, jelzett (Lith. Godard, Paris). A lap széle foltos, lapméret: 29,5x21 cm
cca 1890 Prof. Dr. Raschkes zweite Tafel essbarer Pilze, Graser's Naturwissenschaftliche und Landwirtschaftliche Tafeln No. I.B, német nyelvű litho nyomtatvány, sérülésekkel, 62×92 cm
1891 Magyar Szalon. Képes havi folyóirat. Szerk.: Fekete József és Hevesi József. XV. kötet. Bp., 1891, A Magyar Szalon Kiadóhivatala, 669+(1) p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel, hirdetésekkel. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kisebb lapszéli foltokkal.