Drucksachen

Zahl der Lose: 476

1894 Magyar Szalon. Képes havi folyóirat. Főszerk. és kiadó: Fekete József. 1894. ápr. - 1894. szept. (Egybekötve). Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel, hirdetésekkel. Félvászon-kötésben, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, néhány lap széle sérült, egy-két kijáró lappal.
17897.

Rufpreis:
6 000 HUF
1894 A Pesti Hírlap Kossuth Lajos haláláról tudósító száma
17898.

Rufpreis:
3 000 HUF
1895 Wiener Thiergartenhaus a bécsi állatkert sorvezetője 12 p.
17899.

Rufpreis:
2 400 HUF
17900.

Rufpreis:
3 000 HUF
1895-1906 A Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle 7 száma. Szerk.: Paikert Alajos és Tagányi Károly. Bp., Országos Magyar Gazdasági Egyesület,(Pátria-ny.) Papírkötések, változó állapotban, kissé sérült borítókkal és gerincekkel.
17901.

1895-1906 A Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle 7 száma. Szerk.: Paikert Alajos és Tagányi Károly. Bp., Országos Magyar Gazdasági Egyesület,("Pátria"-ny.) Papírkötések, változó állapotban, kissé sérült borítókkal és gerincekkel.

Rufpreis:
2 400 HUF
1896 Ezredéves Országos Kiállítás, Borászati csoport, 2 db kitöltetlen kérdőív. Középen hajtva, kis lapszéli sérüléssel, 29,5x23,5 cm
17902.

Rufpreis:
1 600 HUF
10
1898 A Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle V. évf. 1-7, 9-10. szám. Szerk.: Paikert Alajos és Tagányi Károly. Bp., Országos Magyar Gazdasági Egyesület,(Pátria-ny.) Papírkötések, foltos borítókkal, a gerinceken kisebb-nagyobb hiányokkal, az 1. füzet borítója hiányos, sérült.
17903.

1898 A Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle V. évf. 1-7, 9-10. szám. Szerk.: Paikert Alajos és Tagányi Károly. Bp., Országos Magyar Gazdasági Egyesület,("Pátria"-ny.) Papírkötések, foltos borítókkal, a gerinceken kisebb-nagyobb hiányokkal, az 1. füzet borítója hiányos, sérült.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
1899 A Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle VI. évf. 1-10. szám. Szerk.: Paikert Alajos és Tagányi Károly. Bp., Országos Magyar Gazdasági Egyesület,(Pátria-ny.) Papírkötések, szakadozott, foltos borítókkal, hiányos gerincekkel.
17904.

1899 A Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle VI. évf. 1-10. szám. Szerk.: Paikert Alajos és Tagányi Károly. Bp., Országos Magyar Gazdasági Egyesület,("Pátria"-ny.) Papírkötések, szakadozott, foltos borítókkal, hiányos gerincekkel.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
1899-1904 A Jézustársasági Kalocsai érseki főgymnasium értesítője 5 szám. Nyomatott Malatin Antalnál. Kiadói papírkötésben, egy kivétellel jó állapotban
17905.

Rufpreis:
5 000 HUF
1899 Orosháza, meghívó az Orosházi Nemzeti Szövetség ünnepélyes alakuló közgyűlésére, hajtva, jó állapotban, 33x22 cm
17906.

Rufpreis:
1 800 HUF
cca 1900 A Simplicissimus c. jugendstil folyóirat 2. évf 44-52. sz és a 3. évsz 1-46. számai bekötve sérült félvászon kötésben
17907.

Rufpreis:
5 000 HUF
cca 1900-1990 nagy vegyes különlenyomat, folyóirat és egyéb nyomtatvány tétel, kb. 60-70 db, klf. témákban (történelem, vallás, helytörténet, biológia stb.). Sok darabbal a XX. sz. első feléből. Részben sérült, foltos és hiányos. Érdekes, átnézésre érdemes!
17908.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF