1894 Magyar Szalon. Képes havi folyóirat. Főszerk. és kiadó: Fekete József. 1894. ápr. - 1894. szept. (Egybekötve). Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel, hirdetésekkel. Félvászon-kötésben, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, néhány lap széle sérült, egy-két kijáró lappal.
1895-1906 A Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle 7 száma. Szerk.: Paikert Alajos és Tagányi Károly. Bp., Országos Magyar Gazdasági Egyesület,("Pátria"-ny.) Papírkötések, változó állapotban, kissé sérült borítókkal és gerincekkel.
1898 A Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle V. évf. 1-7, 9-10. szám. Szerk.: Paikert Alajos és Tagányi Károly. Bp., Országos Magyar Gazdasági Egyesület,("Pátria"-ny.) Papírkötések, foltos borítókkal, a gerinceken kisebb-nagyobb hiányokkal, az 1. füzet borítója hiányos, sérült.
1899 A Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle VI. évf. 1-10. szám. Szerk.: Paikert Alajos és Tagányi Károly. Bp., Országos Magyar Gazdasági Egyesület,("Pátria"-ny.) Papírkötések, szakadozott, foltos borítókkal, hiányos gerincekkel.
1899-1904 A Jézustársasági Kalocsai érseki főgymnasium értesítője 5 szám. Nyomatott Malatin Antalnál. Kiadói papírkötésben, egy kivétellel jó állapotban
cca 1900-1990 nagy vegyes különlenyomat, folyóirat és egyéb nyomtatvány tétel, kb. 60-70 db, klf. témákban (történelem, vallás, helytörténet, biológia stb.). Sok darabbal a XX. sz. első feléből. Részben sérült, foltos és hiányos. Érdekes, átnézésre érdemes!