cca 1900 Magyar agyagáruk bélyegei, Keramika I. (színes litográfia), Bp., Pallas Nagy Lexikona, Bp., Pallas, 23x29 cm + Herendi jelzésekről készült modern másolattal, 2x2 sztl. lev.
1900 A Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle VII. évf. 1-10. szám. Szerk.: Paikert Alajos és Tagányi Károly. Bp., Országos Magyar Gazdasági Egyesület,("Pátria"-ny.) Papírkötések, kissé foltos, kissé szakadt, kissé sérült borítókkal.
cca 1900 Pallavicini Ede, őrgróf (1845-1914) közgazdász és politikus, a főrendi ház tagja, sokáig jegyzője, valóságos belső titkos tanácsos névjegykártyája, törésnyommal
cca 1900 7 db színes illusztráció a Meyer's és Pallas Lexikonból, klf. témákban (szőlő, drágakövek, légi közlekedés stb.), nyomat, papír, mindegyik modern paszpartuban, részben kissé sérült, 21x25 cm körüli méretekben
cca 1900 Drágakövek valamint Ásványok és kőzetek, 2 db színes illusztráció a Meyers Konversations-Lexikonból. Nyomat, papír. Modern paszpartuban, 20x26 cm
cca 1900 19 db kultúra és művészet (japán művészet, egyiptomi festészet, kínai művészet stb.) témájú színes nyomat a Brockhaus és a Meyer's Lexikonból, modern paszpartuban, 14x21 cm körüli méretekben