cca 1900 7 db címer témájú illusztráció a Brockhaus és a Meyer's Lexikonból (közte Ausztria-Magyarország címerei), nyomat, papír, modern paszpartuban, 22x13 cm körüli méretekben
cca 1900 9 db madár témájú színes illusztráció a Brockhaus és a Meyer's Lexikonból, nyomat, papír, modern paszpartuban, egyik kissé foltos, 22x14 cm körüli méretekben
cca 1900 11 db virág témájú illusztráció a Brockhaus és a Meyer's Lexikonból, nyomat, papír, modern paszpartuban, egyik kissé foltos, 22x14 cm körüli méretekben
cca 1900 Le Garde-Meuble, gazdagon díszített függönyt ábrázoló nyomat, színes litográfia, a lap széléhez kisebb anyagdarabokat tűztek, bélyegzővel (Krammer Lipót kárpitos utódai Fischer és Bartsch, Budapest), 35,5x27,5 cm
cca 1900 Le Garde-Meuble, díszes, szecessziós függönyt ábrázoló nyomat, színes litográfia, bélyegzővel (Krammer Lipót kárpitos utódai Fischer és Bartsch, Budapest), 35,5x27,5 cm
cca 1900 Le Garde-Meuble, díszes, szecessziós függönyt ábrázoló nyomat, színes litográfia, kis lapszéli sérülésekkel, bélyegzővel (Krammer Lipót kárpitos utódai Fischer és Bartsch, Budapest), 36x27,5 cm
cca 1900 Le Garde-Meuble, díszes, szecessziós függönyt ábrázoló nyomat, színes litográfia, kis lapszéli sérüléssel, bélyegzővel (Krammer Lipót kárpitos utódai Fischer és Bartsch, Budapest), 36x27,5 cm