1901 A Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle VIII. évf. 2-10. szám. Szerk.: Kováts Ferencz, és Szilassy Zoltán. Bp., Országos Magyar Gazdasági Egyesület,("Pátria"-ny.) Papírkötések, kissé foltos, kissé szakadt, kissé sérült borítókkal.
1903 Jövendő. I. évf. 1. sz. Szerk.: Bródy Sándor. Főmunkatárs Ambrus Zoltán, Gárdonyi Géza. Bp., Pallas-ny., 80 p. Papírkötés, hiányzó borítóval, javított gerinccel, az első és az utolsó lap foltos.
1904-1928 A Budapest Székesfővárosi Felső Kereskedelmi Fiúiskola IX. ker. Vas utcai felső kereskedelmi fiúiskola össz. 11 db értesítője: 1903-04, 1909-10, 1917-18, 1920-21, 1921-22, 1923-24, 1924-25, 1925-26 (2 db), 1926-27, 1927-28. Vegyes állapotban, 1926-27 borítója hiányos és elvált a könyvtesttől.
1906 A Magyar Szemle Szépirodalmi-Művészeti és Kritikai Képes Hetilap egybekötött XVIII. évf. 2-39. számai, 1906. január 11.-1906. szeptember 27. Sérült, enyhén szétvált félvászon-kötésben. Hiányos.
cca 1910-1920 L'architecture moderne a Paris / Párizsi épületek a századfordulóról, 3 db nagyméretű nyomat, változó állapotban, lapszéli sérülésekkel, 40x25 cm körül