4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
XIX. század közepe "Oktatás a Gyónásrúl. Sz. Luk. 15." Innsburck, Lith. Anstalt von Joh. Kravogl, a hátoldalán imával, 13x8 cm