cca 1910 Minta könyv 50 oldalon díszítésmintákkal. Kézzel rajzolt. 28x... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/461/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~2000015/cca-1910-Minta-konyv-50-oldalon-diszitesmintakkal-Kezzel-rajzolt-28x36-cm-Kisse-serult-vC3~II3094867
3094867
17950
461
Printed Materials
Beschreibung: cca 1910 Minta könyv 50 oldalon díszítésmintákkal. Kézzel rajzolt. 28x36 cm Kissé sérült vászonkötésben
: nagy_andras