7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
cca 1935 Hindenburg tábornok és államfő életét bemutató cigarettakép gyűjtőmappa kompletten fekete-fehér képekkel. Összesen 125 oldalon. Sérült vászonkötésben / Collecting booklet with pictures complete with damaged binding