Tudománytár közre bocsájtja A' Magyar Tudós Társaság értekezések. szerkeszti: Luczenbacher János Uj folyam, Tizenegyedik kötet. Buda, 1842. 384 p., Részben felvágatlan. Kiadói papírborítóval, hátsó borító nélkül, nem sorba kötve a számok (Magyar birodalom népessége, településszerkezet stb
Vierteljahrsschrift aus und für Ungarn. 1843 1 kötet 1-2. füzet
Leipzig, 1844 Georg Wigand (Bernh. Tauchnitz jun.).
[4] + 159 p. + [4] + 207 p.
Herausgegeben von Dr. Emrich Henszlmann. Korabeli aranyozott félvászon kötésben foltos lapokkal
Henszlmann Imre a külföld felvilágosítására, a szlávok magyarellenes hírterjesztésének megakadályozására és ellensúlyozására indította folyóiratát.
1849 Pest, Cs. kir. katonai törvényszék ítéletei, nevek és ítéletek felsorolásával (pl. Jáross Vince esztergomi kanonok, Gonzecky János mezőhegyesi tábori lelkész, stb.)