1855 Magyar Akadémiai Értesítő. XV. évfolyam 1-7. szám 628 p. + 2 t kihajtható térkép melléklet egybekötve korabeli félvászon kötésben (Nyelvészeti cikkek történelem, török.magyar-finn szók összehasonlítása , stb
1860 A pesti nyomdászok Guttenberg 420 éves emlékére rendezett ünnepélye Visegrádra tett kirándulásuk alkalmával, litográfia, restaurált, hajtott, 46×32 cm
ca 1874-1910 A Magyar Tudományos Akadémia elhúnyt tagjai fölött tartott emlékbeszédek sorozat kb 20 kötete, sérült, hiányos darabok, érdekes emberekről