Pécsi Műhely 1970-80, Ficzek, Halász, Kismányoky, Pinczehelyi, Szijártó. Ofszet, papír. Plakát. Tervezte: Pinczehelyi Sándor és Ficzekl Ferenc, jelzett a plakáton. Pécsi Szikra Nyomda, 1980. Kisebb törésnyomokkal, lapszéli apró szakadással. 57x84 cm.
Ladányi József, működött a XX. sz. közepén és Guzy jelzéssel: Magyarnak Senator celofilter (cigaretta reklám- vagy plakátterv), 1940 körül. Tempera, papír, jelzett, papírra kasírozva, 17,5x11,5 cm.
Ladányi József, működött a XX. sz. közepén: Nekem csak Krypton fény kell! Reklám- vagy plakátterv, 1940-es évek. Tempera, papír, jelzés nélkül, papírra kasírozva, 19x12,5 cm.
Ujházi Péter festő kiállítása, István Király Múzeum, Székesfehérvár, 1976. Plakát, papír. FMNYV. Jobb felső sarkában hajtásnyommal, alján kisebb ázásnyommal 70x50 cm