https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 358
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3051837
31287
461
0
12000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Asszonyi Tamás (1942-) 1979. "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Br plakett peremen "AT" beütéssel, sorszám nélkül, eredeti tokban (514g/100mm) T:1 / Hungary 1979. "Soviet-Hungarian Common Space Flight" commemorative medallion, on the edge with "AT" mark, without numbering, in original case. Sign.: Tamás Asszonyi (514g/10mm) C:UNC
Das Lot is nicht erreichbar
2938240
31288
461
0
2400
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Asszonyi Tamás (1942-) 2000. "Magyar Millennium" kétoldalas bronz emlékérem tájékoztatóval (~53mm) T:UNC
Das Lot is nicht erreichbar
3072994
31289
461
0
3200
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Asszonyi Tamás (1942-) DN bronz névjegyérem (31mm) T:AU,XF 2957384
31290
461
0
20000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Baranyi Károly (1894-1978) - Szervánszky Jenő (1906-2005) 1942. "Újvidéki Napok - 1942. június 28 - július 5." kétoldalas Al emlékérem (49mm) T:XF patina
Das Lot is nicht erreichbar
3072930
31291
461
0
8000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Bartos István Péter (1947-2010) 1994. "Zsótér Pál-díj" 2 darabból álló gipsz öntőforma és próbanyomat (103mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
3090154
31292
461
0
14000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Bartos Endre (1930-2006) DN "Perényi László 1941-ben " egyoldalas, öntött bronz plakett (~112-114mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3071092
31293
461
0
3000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Berán Lajos (1883-1943) ~1931. "Budapesti emlék" kétoldalas bronz emlékérem "ÁPV" műbőr tokban (80mm) T:AU 2967091
31294
461
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Berán Lajos (1883-1943) 1931."Budapesti emlék" kétoldalas bronz emlékérem modern utánverete (79mm) T:UNC
Das Lot is nicht erreichbar
3092852
31295
461
0
5000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Berán Lajos (1882-1943) 1933. "TESZ (Társadalmi Egyesületek Szövetsége) - Nemzeti Munkahét 1934." ezüstözött bronz emlékérem (60mm) T:AU TP 232.
Das Lot is nicht erreichbar
3074638
31296
461
0
14000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Berán Lajos (1883-1943) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós és felesége / Kenderes 1993. szeptember 4." jelzett Ag emlékérem, műanyag tokban tanúsítvánnyal (32,90g/0.925/40mm) T:AU kis patina
Das Lot is nicht erreichbar
3077192
31297
461
0
12000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Bogár Lívia (1957-) 1982. "Éremgyűjtők Csoportja Keszthely / Balatoni Íróhét 1932. IX. 9-11." jelzett Ag és ezüstpatinázott emlékérem pár (38,97g/0.835/42,5mm) T:UNC,PP fo. Adamo KE25 3038639
31298
461
0
70000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Bogár Lívia (1957-) 1984. "1869 - Soproni Városszépítő Egyesület " az egyesület fennállásának 125. évfordulója alkalmából kiadott emlékérem nagyalakú, 2 darabból álló gipszmintája (2xklf) (105mm) T:XF a gipsz a perem körül pár helyen sérült
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse