Az első magyar minisztérium. Magyarország első felelős kormánya (Batthyány-kormány): Báró Eötvös József, Szemere Bertalan, Hg. Esterházy Pál, Kossuth Lajos, Deák Ferenc, Gr. Széchenyi István, Gr. Batthyány Lajos, Klauzál Gábor, Mészáros Lázár. Komlós "Negyvennyolc" sorozat I. 6. / The First Government of Hungary (EK)
1914 Wilhelm II, Franz Joseph I of Austria. WWI German and Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, Viribus Unitis propaganda. M. Munk Wien Nr. 924. (fl)
Bad Ischl, Unser Kaiser Franz Joseph, Kaiservilla / Ferenc József vadászruhában puskával, császári villa / Franz Joseph in hunter clothes with a gun, imperial villa. Art Nouveau. Lederer & Popper (kopott sarkak / worn corners)
Boldog Gizella királyné. Rigler József Ede R.J.E. 16/2. / Die selige Gisela, Königin v. Ungarn / Gisela the beatified Queen of Hungary s: Kátainé Helbing Aranka (EK)
1900 Őfelsége I. Ferenc József Magyarország apostoli királyának 70. születésnapja alkalmára, portrék különböző életkorból / Franz Joseph I of Austria, 70th birthday anniversary, portraits from different ages. L.D.F. Art Nouveau, floral (felületi sérülés / surface damage)