20219.
463. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Klimkó Dezső: Az általános érzéstelenítés. Bakay Lajos előszavával. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat CXXXIII. köt. Bp., 1933, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 131 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.