20191.
463. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
Lambrecht Kálmán: Az ősember elődei. (Az ősállatok). Bp., 1927, Dante (Ujságüzem-ny.), IV+332 p.+ XL (fekete-fehér képek) t.+ XXIV (mélynyomású) t. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel.