20204.
463. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Simonyi Károly: A fizika kultúrtörténete. Bp., 1978, Gondolat, 487+(1) p. Szövegközi képekkel, ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.