20198.
463. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Sztrókay Kálmán: A természet titkai nyomában. Say Kornél 100 rajzával és 4 műmelléklettel. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kissé sérült félvászon kötés. + Müller Ottó: A kis kémikus. Bp., 1944, Rózsavölgyi, kiadói félvászon kötés, sérült gerinccel.