Ágoston Vencel (1894-1946): Arckép. Olaj, falemez. Jelzett. 50x40 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/463/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1000001/Agoston-Vencel-1894-1946-Arckep-Olaj-falemez-Jelzett-50x40-cm~II2781933
2781933
10056
463
Rufpreis:
12 000 HUF 31,83 EUR , 34,29 USD
Beschreibung: Ágoston Vencel (1894-1946): Arckép. Olaj, falemez. Jelzett. 50x40 cm
: pk