10072. 463. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
0 HUF
Bálványos Huba (1938-2011): Emlékezés koránkelő lányokra, 1974. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (62/100), üvegezett fakeretben, 29×39,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras