10296. 463. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Héder Mária Gabriella (?-): Remény. Pasztell, tempera, ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben, 45,5×30 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg