50 000 HUF
132,63 EUR, 142,86 USD
Kovács Árpád: Balerina. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal.130x60 cm. Dekoratív fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!