80 000 HUF
212,20 EUR, 228,57 USD
Wágner János (1936-2022): Nyári fények. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal valamint Képcsarnok Vállalat, Művészeti Alap, Artunion és Artrend cÃmkéivel. 68×80 cm