10780.
463. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
40 000 HUF
106,10 EUR, 114,29 USD
H. Waldek jelzéssel, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Virágárus lány. Olaj, vászon. Kissé sérült. 53x26 cm. Szecessziós, korabeli, sérült fakeretben.