10788.
463. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
23,87 EUR, 25,71 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. második fele: Csendélet. Olaj, farost. Jelzet. Üvegezett fakeretben, 70×50 cm