10774.
463. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
28 000 HUF
74,27 EUR, 80,00 USD
Olvashatatlan (Juri...?) jelzéssel, XX. sz. második fele: Szürreális világ. Olaj, vászon. Üvegezett fakeretben. 96x70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!