11108.
463. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
5 db régi svájci tájakat és épületeket ábrázoló metszet (Tell háza, Staubbach vízesés, Gessler tornya stb.). Acélmetszet, papír, jelzés nélkül. XIX. sz. közepe. Mind foltos. Lap széle részben kissé sérült. 9x14 cm körüli méretben.