11116.
463. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Meindert Hobbema (1638-1709) festménye után, William French (1815-1898) metszése: Táj emberekkel és állatokkal (Am Waldessaum, landscape). Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. XIX. sz. közepe. Kissé foltos. 14x19,5 cm.