11159.
463. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 400 HUF
6,37 EUR, 6,86 USD
cca 1840-1850 Genua / Genova olasz kikötőváros. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten (metsz.: Ch. Daumerlang). Foltos, 10,5x15,5 cm