1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
cca 1960-1970 A katonai ellátószolgálat története. I. rész: Az ellátószolgálat története a legrégibb időktől a feudalizmus kialakulásig, gépelt kézirat beragasztott képekkel, 224 p. Félvászon-kötésben, sérült gerinccel.