Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 102

Matskássy Gyula (1912-1971) 1947. Bajnoki Érem / Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája bronz díjérem, hátoldalán Asztali tenisz vegyes páros II. 1947 gravírozással (40mm) T:AU
31527.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57
Reményi József (1887-1977) 1937. Budapesti Budai Torna Egylet 1869 bronz emlékplakett, hátoldalon 1937 gravírozással, LUDVIG gyártói jelzéssel (50x62mm) T:AU  HP 2210.
31528.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,92
17,14
Sződy Szilárd (1878-1939) 1938. Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907 / Bajnoki érem kétoldalas ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán Súlylökés ötös cs. I. 1938. gravírozással (40mm) T:XF kissé kopott ezüstözés
31529.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1938. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907 / Bajnoki érem" kétoldalas ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "Súlylökés ötös cs. I. 1938." gravírozással (40mm) T:XF kissé kopott ezüstözés

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57
Sződy Szilárd (1878-1939) 1938. Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907 / Bajnoki érem kétoldalas bronz díjérem, LUDVIG gyártói jelzéssel, Football III. 1937/38 gravírozással (40mm) T:AU
31530.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1938. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907 / Bajnoki érem" kétoldalas bronz díjérem, "LUDVIG" gyártói jelzéssel, "Football III. 1937/38" gravírozással (40mm) T:AU

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57
Szalmássy István (-) 1947. Postatakarékpénztári Alkalmazottak Sportegylete 1903. egyoldalas bronzozott Zn díjplakett, Női d.c. csapat 1947. II. gravírozással, LUDVIG BP gyártói jelzéssel (87x49mm) T:XF oxidáció, kopott bronzozás
31531.

Rufpreis:
2 400 HUF
6,37
6,86
~1872. Kolozsvári Korcsolyázó Egylet 1872 bronzozott fém emlékérem, hátoldalán SGA gyártói jelzéssel (36mm) + ~1930. Budapesti Korcsolyázó Egylet - Alakult:1869 / Háziverseny (2xklf) bronz és jelzett Ag díjérem füllel, hátoldalon BERÁN N. BPEST gyártói jelzéssel (10,18g/0.900/27mm) T:AU,XF kopott bronzozás, patina
31532.

~1872. "Kolozsvári Korcsolyázó Egylet 1872" bronzozott fém emlékérem, hátoldalán "SGA" gyártói jelzéssel (36mm) + ~1930. "Budapesti Korcsolyázó Egylet - Alakult:1869 / Háziverseny" (2xklf) bronz és jelzett Ag díjérem füllel, hátoldalon "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (10,18g/0.900/27mm) T:AU,XF kopott bronzozás, patina

Rufpreis:
8 000 HUF
21,22
22,86
1906. Vívó és Atletikai Club (VAC) 1906. kétoldalas, ezüstözött bronz plakett eredeti Arkanzas Budapest gyártói tokban (35x55mm) T:AU,XF patina, helyenként kopott ezüstözés, viseltes tok
31533.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,61
11,43
~1910. MTE kétoldalas bronz díjérem erősen sérült mellszalagon (40mm) + 1938. Munkás Testedző Egyesület - MTE 1908-1938 kétoldalas bronz díjérem (38mm) T:2
31534.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
~1920. Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására - 1912 kétoldalas bronz díjérem. A klub ma BKV Előre SC néven ismert. (40mm) T:AU,XF Hungary ~1920. Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására - 1912 plated bronze award medal. The clubs name is BKV Előre SC now. (48mm) C:AU,XF
31535.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,77
5,14
1925. Postatakarékpénztári Tisztviselők Sportegyesülete 1903. ezüstözött bronz díjérem füllel, mellszalag nélkül, SGA gyártói jelzéssel, hátoldalán 1925. dec. 29. gravírozással (30mm) T:XF kopott ezüstözés
31536.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,84
6,29
1928. Magyar Athletikai Szövetség 1928. október 6. Kegyeleti Staféta Br lemezplakett, márványlapra erősítve, LUDVIG E BPEST gyártói jelzéssel T:1- patina
31537.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,43
8,00
~1928. Hódmezővásárhelyi Torna és Vívó Egylet - Tennisz Szakosztály 1888-1928 egyoldalas bronz plakett, gravírozva VIII 20 - Vegyes páros III. díj. Szign.: Czeglédi (117x162mm) T:AU,XF
31538.

~1928. "Hódmezővásárhelyi Torna és Vívó Egylet - Tennisz Szakosztály 1888-1928" egyoldalas bronz plakett, gravírozva "VIII 20 - Vegyes páros III. díj". Szign.: Czeglédi (117x162mm) T:AU,XF

Rufpreis:
32 000 HUF
84,88
91,43

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF