https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 418
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2819278
11391
463
0
700000
Chinaware / Porcelain
Andere Sammelgebiete
Zsolnay monumentális Fülesbaglyos / ördögös díszkancsó. Formába préselt keménycserép, aranyozott (néhány helyen korának megfelelően kopottas), virágdíszes palásttal. Elefántcsontszín alapmázon kidomborodó, magastüzű, színes mázakkal festett virág ábrázolással. Hibátlan állapotban. Alján jelzett: masszába nyomott Zsolnay Pécs és 1018 (formaszám) és családi jegy, valamint máz alatt kékkel bélyegzett családi jegy. Zsolnay, Pécs, 1880-90 körül. m: 63 cm, d: 22 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL NEM POSTÁZZUK
Das Lot is nicht erreichbar
3039768
11392
463
0
260000
Chinaware / Porcelain
Andere Sammelgebiete
Villeroy & Boch, XIX. sz., judaika ivókorsó, platina mázas fajansz, tetején Dávid-csillag ábrázolással, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3025055
11393
463
0
190000
Chinaware / Porcelain
Andere Sammelgebiete
Zsolnay kisplasztika - Kurkászó majmok. Terv.: Sinkó András, 1940-es évek. Savmaratott felületén eozinmázakkal festett, alján pajzspecsétes jelzéssel. Hibátlan, 14x10,5x8 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3037452
11395
463
0
100000
Chinaware / Porcelain
Andere Sammelgebiete
cca 1900, Villeroy & Boch Mettlach Stein porcelán judaika boroskorsó. Opalinüveget utánzó krémporcelán alapon reliefszerű szőlő- és seregélyminták, elöl alakokkal közrefogott kartusban német szöveg. Billenthető ón fedélben belefoglalt porcelánon Dávid-csillag, benne szőlőfürt. Fogóján tűzhibával, apró kopottsággal, jelzett, m: 17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3039745
11396
463
0
85000
Chinaware / Porcelain
Andere Sammelgebiete
Villeroy & Boch, XIX. sz., empír futómintákkal és jellegzetes német figurákkal díszített váza. Platina mázas fajansz, Jelzett, minimális kopással, m: 22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2909235
11397
463
0
75000
Chinaware / Porcelain
Andere Sammelgebiete
Zsolnay névjegykártyatartó vizet merítő nő alakkal. Eozin mázakkal borított porcelánfajansz. Jelzett, hibátlan, 29,5x25,5x15 cm, ilyen méretben kuriózum!
Das Lot is nicht erreichbar
3053629
11398
463
0
80000
Chinaware / Porcelain
Andere Sammelgebiete
Zsolnay perzsa mintás kiöntő. Benyomott Zsolnay Pécs jelzéssel, 1288-as formaszám. Kézzel festett, jelzett porcelánfajansz, sérülésekkel, 26,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3040291
11399
463
0
95000
Chinaware / Porcelain
Andere Sammelgebiete
Sarregouemines Louis 15 mintás teás készlet. Repedezett mázzal, 1 alj ragasztott, kopással antik fajansz, teljes.
Das Lot is nicht erreichbar
3034437
11400
463
0
48000
Chinaware / Porcelain
Andere Sammelgebiete
Capodimonte porcelán asztali díszdoboz, plasztikus jelenetekkel játszadozó puttókkal, kézzel festett, jelzett, réz rátéttel, apró hajszálrepedéssel / Capodimonte porcelain box with embossed ornaments depicting playing puttos. Hand painted, with light crack. 14x9x6 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2708263
11401
463
0
40000
Chinaware / Porcelain
Andere Sammelgebiete
Japán díszváza, fajansz, jelzett, 1900-20. körül. Kopásnyomokkal, m: 32,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3039761
11402
463
0
55000
Chinaware / Porcelain
Andere Sammelgebiete
Zsolnay bélyeghenger. XIX. sz., oldalán jelzett: ZSOLNAY felirat. Kis kopással, 9,5x6x6 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3121145
11403
463
0
9000
Chinaware / Porcelain
Andere Sammelgebiete
Hummel kisfiú nyulakkal. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse