85 000 HUF
225,46 EUR, 242,86 USD
Villeroy & Boch, XIX. sz., empír futómintákkal és jellegzetes német figurákkal díszített váza. Platina mázas fajansz, Jelzett, minimális kopással, m: 22 cm