Diezel,[Karl Emil]: Diezels Niederjagd. Dreizehnte Auflage hrsg. von Gustav Freiherrn von Nordenflycht. Prachtausgabe. Mit 38, zum Teil fargbigen Kunstdrucktafeln und 296 Tertaabbildungen nach Aquarellen und Zeichnungen von R. Wagner, W. Arnold, J. Gehrts, und. O. Vollrath. Berlin, 1922, Paul Parey, XIV+2+750+2 p.+ 37 (színes és fekete-fehér képtáblák) t. Német nyelven. Gazdag képanyaggal, szövegk...
1984 A Bakonyi Honvéd Vadásztársaság házi szabályzat. hn., 1984., nyn., 22+2 p.+2+2+4+4+2+2+11 p. 7+1 (térképek, közte 1 db összesítő térkép) t. Kiadói egészvászon mappa, foltos borítóval,az elülső táblán sérüléssel, foltos lapokkal, néhány lapon sérüléssel. A borítón az 1980-as évszám szerepel.
Vadásznapló anno... Vál., és szerk.: Dr. Székely István. Bp.,1994, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Benne Nádler Herbert, Thurn-Rumbach István, Nemeskéri-Kiss Sándor, Széchényi Zsigmond, Gyöngyöshalászi Takách Gyula, Kittenberger Kálmán, Huszár László, Apponyi Henrik és Maderspach Viktor írásaival.
Norman Carr: Elefántok könyve. A Luangwa völgyének és állatvilágának élete. Ford.: Stohl Gábor. Bp., 1985, Gondolat. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés.