11062.
464. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
1827 Turner: Don Quijote London, Ackerman. Nagy méretű rézmetszet.31x48 cm Üvegezett, sérült fa keretben