23 db nagy méretű litográfia francia és angol nyelvű feliratokkal, éle... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/464/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~1000004/23-db-nagy-meretu-litografia-francia-es-angol-nyelvu-feliratokkal-eletkepekkel-a-XIX-sz-el~II3101480
3101480
11034
464
4800
Engravings
Beschreibung: 23 db nagy méretű litográfia francia és angol nyelvű feliratokkal, életképekkel a XIX. sz. elejéről. 58x43 cm
: nagy_andras