11016.
464. Gelaufene Fernauktion
Stich
4 000 HUF
Bellony(i) László (1871-1913) festménye után: A tizenhárom aradi vértanu. Kromolitográfia, papír. Jelzett a litográfián: Bellony Laszlo 900, kartonra kasírozva, sérült, 51×63 cm