11031.
464. Gelaufene Fernauktion
Stich
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Jelzés nélkül: Bécs, Stephansdom. Akvarellel színezett metszet, papír, üvegezett fakeretben, 22,5x16