11023.
464. Gelaufene Fernauktion
Stich
3 400 HUF
9,19 EUR, 10,00 USD
Lotz Károly (1833-1904) után, Marastoni József (1834-1895): Széna gyűjtés. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Széle kissé foltos, 32x44 cm Félbe hajtva