10962.
464. Gelaufene Fernauktion
Stich
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Miláno és Verona, acélmetszet, papír, XIX. sz. közepe, jelzett a metszeten, kissé foltos. 10×15,5 és 8x12 cm